NÁZORY A KOMENTÁŘE

Našim záměrům směrem k podzimním komunálním volbám jsme věnovali také včerejší jednání VV OMMO. Postupně se rýsuje několik kandidátek OMMO či v koaliční spolupráci s některými dalšími subjekty v rámci ČR. O dalším postupu budeme informovat.

Jistě znáte v nějaké podobě toto rčení, které se možná poměrně výstižně hodí na popis některého dění v Mostě. Můžeme dokonce říci, že v posledních více než deseti letech se "bdělé oko" spravedlnosti nad politicko-komerčními aktivitami "Spolku Sdružení Mostečané Mostu" zabývalo.

NE VÁLCE!

05.03.2022

Navzdory pokračující válečné vřavě vedené agresivní politikou Putinova režimu většina světa válku odmítá. Protesty jsou po celém světě. Navzdory všem válečným hrůzám se Putinovu válečnému tažení "povedlo" následující:sjednotil světové síly proti válce,izoloval Rusko a jeho občany,zároveň dal "zelenou" zvyšování vojenských položek rozpočtů v...

V této sekci zveřejňujeme také čísla e-newsletteru INFO OMMO. Starší verzi webu OMMO s archivem článků najdete na https://ommo1.webnode.cz/. Dáme prostor vašim názorům, které můžete posílat.

INFO OMMO


Můžete nám posílat svoje názory, náměty, které zveřejníme na stránkách INFO OMMO (využijte formulář vpravo).

INFO OMMO vychází od r. 2010 jako e-newsletter politického hnutí Občané městu, město občanům (OMMO). Je elektronicky, bezplatně šířen členům, sympatizantům a příp. zájemcům. Zveřejněné informace a autorské texty jsou s vědomím autorů nebo opatřeny odkazy na zdroje.

(Zatím) poslední číslo  INFO OMMO 60-2022

od roku 2010