NÁZORY A KOMENTÁŘE

Co říci víc? Vládní koalice obětovala občany ČR vlastnímu pohodlí a předvolebním kalkulům z obavy před návratem A. Babiše a jeho ANO. Nakonec však z celé věci bude těžit právě Babišovo ANO.

ač mění své postoje jako obnošený kabát, i když v r. 2010 hlasovala pro prodej KD Repre, a dnes nejde o zmoudření, ani prozření, spíše takovéto "být zase viděn/viděna"... Ano, řeč je o paní doktorce Dernerové, které za ta léta nezájmu přirostlo právě KD Repre tolik k srdci, že by zase nějaké to "hlasování" neodmítla. Dnešní "manažeři" celé věci...

Již dva roky umírají civilisté, je ničena infrastruktura a svět s obavami přihlíží možnostem rozšíření konfliktu na další území. Putinův režim, který válku rozpoutal, hrozí občanům dalších zemí v Evropě. "Duševně vyšinutý" kdysi také prezident Ruska, Dmitrij Medvěděv vyhrožuje zemím Evropy jaderným konfliktem. Rusko je zemí tzv. vymknutou z kloubů...

V této sekci zveřejňujeme také čísla e-newsletteru INFO OMMO. Starší verzi webu OMMO s archivem článků najdete na https://ommo1.webnode.cz/. Dáme prostor vašim názorům, které můžete posílat.

INFO OMMO


Můžete nám posílat svoje názory, náměty, které zveřejníme na stránkách INFO OMMO (využijte formulář vpravo).

INFO OMMO vychází od r. 2010 jako e-newsletter politického hnutí Občané městu, město občanům (OMMO). Je elektronicky, bezplatně šířen členům, sympatizantům a příp. zájemcům. Zveřejněné informace a autorské texty jsou s vědomím autorů nebo opatřeny odkazy na zdroje.

(Zatím) poslední číslo  INFO OMMO 60-2022

od roku 2010