NÁZORY A KOMENTÁŘE

V této sekci webu zveřejňujeme další čísla našeho obšťastníku INFO OMMO. Starší verzi webu OMMO s archivem článků najdete na https://ommo1.webnode.cz/. Dáme po domluvě prostor také Vašim názorům, jenž nám můžete posílat.

O případu Besedy víte snad již vše, abyste si mohli sami udělat svůj názor. Pan Ježek vše transparentně zveřejnil, a to včetně svého podrobného dokumentu ve formátu PDF (odkaz na dokument viz níže). Ale pár věcí, snad těch nejdůležitějších, ke shrnutí:

A snad by se takto uvažovat hodilo i těm, kteří vyvolali v Česku úvahy a možná i záměry o realizaci vývoje tzv. vlastní vakcíny a léku proti koronaviru. Jistě nechci hodnotit dosavadní výsledky vývoje a výzkumu na toto téma. Je ale známo, že se kroky o jejich realizaci dějí v celém světě, bez ohledu na místo či hranice, tedy...

Možná vám to přijde "divné", ale současná situace kladoucí nové nároky na každého z nás má přeci jen některé odlišnosti. Tak třeba zaměstnanci marketů a dalších otevřených obchodů z důvodů zajištění potřeb nás občanů jsou těmi, kteří jsou dnes a denně vystaveni více či méně kontaktům s námi ostatními. Nebylo by proto od věci tak nějak ulevit i jim...

INFO OMMO


PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

INFO OMMO je pravidelně nepravidelný "obšťastník", vychází od r. 2010 jako el. newsletter politického hnutí Občané městu, město občanům (OMMO). Je elektronicky šířen bezplatně členům, sympatizantům a dalším příp. zájemcům. Zveřejněné informace a autorské texty jsou s vědomím autorů či poukazem na zdroj.

od roku 2010