NÁZORY A KOMENTÁŘE

V této sekci webu zveřejňujeme další čísla našeho obšťastníku INFO OMMO. Starší verzi webu OMMO s archivem článků najdete na https://ommo1.webnode.cz/. Dáme po domluvě prostor také Vašim názorům, jenž nám můžete posílat.

V pátek 1. 11. 2019 jsme uskutečnili návštěvu u kolegů a přátel v Bakově nad Jizerou. Kolegové již ve druhém volebním období úspěšně reprezentují sebe, svoje město a také hnutí Občané městu, město občanům.

Řadíme se k dalším politickým subjektům, které záměry Turecka a jeho spojenců odmítají. Roli USA vnímáme velmi rozporuplně, protože je zřejmě spojena s pozicí prezidenta Trumpa s ohledem k jeho budoucímu snažení o opětovně zvolení prezidentem USA. O Rusku si nelze dělat iluze vůbec, neboť to podporuje Asadův režim od počátku. V celé věci proto...

Tento podzimní čas se stal smutným "odcházením" významných zástupců naší kulturní a společenské scény. Nejinak tomu je v případě herečky paní Vlasty Chramostové. Ta ztělesnila na divadle i ve filmu řadu výrazných postav, v nichž se pokaždé projevil umělecký profil herečky, ale také kontext doby, v němž paní Chramostová působila. Mám na...

se také jako občané přidáváme k těm, kteří doma i v zahraničí vyjadřují projevy soustrasti. Respektujeme odkaz Gotta coby člověka ztělesňujícího vývoj populární hudby za posledních více než 50 let, a jistě i určité etapy vývoje kultury u nás.

INFO OMMO


PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

INFO OMMO je pravidelně nepravidelný "obšťastník", vychází od r. 2010 jako el. newsletter politického hnutí Občané městu, město občanům (OMMO). Je elektronicky šířen bezplatně členům, sympatizantům a dalším příp. zájemcům. Zveřejněné informace a autorské texty jsou s vědomím autorů či poukazem na zdroj.

od roku 2010