NÁZORY A KOMENTÁŘE

Znovu naléhavě vyzývám tři nejvyšší ústavní činitele premiéra A. Babiše, předsedu sněmovny R. Vondráčka a předsedu senátu M. Vystrčila, aby nežádali zřejmě pomateného kancléře bez prověrky, ale sami do nemocnice šli a na místě v ÚVN vizuálně zjistili zdravotní stav prezidenta Zemana.

Zřejmě nejen já jsem adresátem textu podepsaném "Andrej Babiš. Váš premiér." Chápu jeho záměr i snahu premiérova PR, které text sestavilo (Production Team s. r. o.), viz poznámka vlevo dole.

V programu hnutí ANO se objevil návrh převést vyplácení sociálních dávek a dávek v hmotné nouzi na obce. Jedním z účinků, které si hnutí od této změny slibuje, má být lepší kontrola a zamezení zneužívání dávek. "Obce musí rozhodovat o tom, komu a v jaké výši budou dávky vyplaceny," plánuje hnutí ANO. Samosprávy by prý měly mít lepší přehled o...

Na zastupitelstvu města konaném dne 13.9.2021 nemluvilo vedení města při argumentaci k projednávanému bodu pravdu. (Video archiv ZM | Město Třeboň - město pro zdraví těla i ducha (mesto-trebon.cz) v čase 1:59:05. Konkrétně bylo zmíněn argument, že projekt bazénového komplexu u lázní AURORA nikdy neměl zasahovat do parku a omezil se pouze na...

V této sekci zveřejňujeme také čísla e-newsletteru INFO OMMO. Starší verzi webu OMMO s archivem článků najdete na https://ommo1.webnode.cz/. Dáme prostor vašim názorům, které můžete posílat.

INFO OMMO


Můžete nám posílat svoje názory, náměty, které zveřejníme na stránkách INFO OMMO (využijte formulář vpravo).

INFO OMMO vychází od r. 2010 jako e-newsletter politického hnutí Občané městu, město občanům (OMMO). Je elektronicky, bezplatně šířen členům, sympatizantům a příp. zájemcům. Zveřejněné informace a autorské texty jsou s vědomím autorů nebo opatřeny odkazy na zdroje.

(Zatím) poslední číslo INFO OMMO   https://www.hnutiommo.cz/l/info-ommo-59-2020/ 

od roku 2010