NÁZORY A KOMENTÁŘE

V této sekci webu zveřejňujeme další čísla našeho obšťastníku INFO OMMO. Starší verzi webu OMMO s archivem článků najdete na https://ommo1.webnode.cz/. Dáme po domluvě prostor také Vašim názorům, jenž nám můžete posílat.

resp. vykazují se obavy o vývoj příští, vedení města Mostu se hodlá "plácnout přes kapsy" a rozkročit jako kdysi jejich předchůdci, z nichž někteří "spoluvytvořili" také kauzu KD REPRE, stejně jako nyní hodlají být u jejího pokračování. Jen být?

tedy člověkem pohybujícím se také ve školství, mohli bychom nad "bezuzdností" jeho a jemu podobných politiků v naší vrcholné politice - po letech zkušeností - mávnout rukou. Tenhle pán ale si na podobných výrocích a způsobech zřejmě snaží stavět i kariéru budoucí. O čem je řeč?

Podrobnosti čtěte v přiloženém souboru PDF … Informace mj. ukazují na aktuálnost tématu ve světě, přičemž nejde o "objev" těchto dnů, nýbrž odborně debatované i v praxi rozvíjené záměry. Zatímco u nás se na něj na oficiální úrovni spíše zapomíná...

Do veřejného prostoru především díky medializaci pronikly názory na legalizaci prostituce. Za všechny názory na to, zda legalizaci ano či ne, lze uvést např. názor páně ex-poslancův Schwarzův, který podle ČRo Plus stranil názorům hájícím "legalizaci prostituce NE". S odkazem na zmíněné médium: "Schwarz souhlasí, že prostituci nelze vymýtit. Její...

INFO OMMO


PŘEČTĚTE SI JAKO PRVNÍ, CO JE NOVÉHO

INFO OMMO je pravidelně nepravidelný "obšťastník", vychází od r. 2010 jako el. newsletter politického hnutí Občané městu, město občanům (OMMO). Je elektronicky šířen bezplatně členům, sympatizantům a dalším příp. zájemcům. Zveřejněné informace a autorské texty jsou s vědomím autorů či poukazem na zdroj.

od roku 2010