S velkou pravděpodobností jen špička "lomského ledovce pod vedením K. Schwarzové a za dirigence B. Schwarze": Smlouva mezi Lomem a developerem o prodeji pastvin na Dlouhé louce neplatí – zrušilo ji ministerstvo vnitra

15.10.2022

Chtělo by se říci, že uvedená causa se tzv. proflákla jen díky výsledkům nedávných komunálních voleb, na něž mj. podal B. Schwarz stížnost z hlediska údajné neplatnosti hlasování. Ukousnul si toho tento pán poněkud větší kus a ani dosud vládní lomský spolupartner ODS v tomto městě jaksi netouží býti spojován s obdobími posledních cca 12 let. Nemálo pověstného másla na hlavě s podobnými mocenskými praktikami měla i dnes v Lomu rozpadlá ČSSD na čele se současně dosluhujícím místostarostou R. Lafkem, a ještě donedávna koučující a pomalu se poroučející KSČM na čele s dnes již zesnulým J. Nétkem. Všichni tak nějak zvesela "táhli za jeden provaz" a vzájemně podporovali "velkolepá rozhodování Schwarzova vedení". 

zdroj: https://sever.rozhlas.cz/smlouva-mezi-lomem-a-developerem-o-prodeji-pastvin-na-dlouhe-louce-neplati-8845998
zdroj: https://sever.rozhlas.cz/smlouva-mezi-lomem-a-developerem-o-prodeji-pastvin-na-dlouhe-louce-neplati-8845998

Podrobnosti právě ... https://sever.rozhlas.cz/smlouva-mezi-lomem-a-developerem-o-prodeji-pastvin-na-dlouhe-louce-neplati-8845998 

Ministerstvo vnitra potvrdilo neplatnost pěti usnesení bývalého vedení Lomu

Nezbývá než dodat, že by ještě stálo za to "prodat" nějakou tu PR "dlouholetému mediálnímu partnerovi těchto person nejen v Lomu Týdeníku Homér, který byl a je vždy na správném místě". 

Hotovo, jak se ozývá z jistého nejmenovaného řeckého ostrova od známého mosteckého aktivisty v cause "létajícího Česti" .

P. S. Nemyslím si, že je už je "Hotovo", např. v Lomu se zatím jen trošičku zablesklo. O těch časech, co by mohly přijít a nakonec opravdu přijdou, lze jen spekulovat.  

/HS/