S přáním a poděkováním našim kolegům, členům a sympatizantům

30.12.2020

Vážení kolegové, členové a příznivci

hnutí Občané městu, město občanům

zdroj: internet
zdroj: internet

chtěli bychom Vám v této nepříznivé době-ne příliš přející sociálním kontaktům-poděkovat za práci a spolupráci, kterou realizujete pod značkou politického hnutí Občané městu, město občanům.

Víme, že řada z Vás působí ve funkcích zastupitelů i dalších veřejných funkcích, v nichž pracujete pro občany měst a obcí. I Vy máte své rodiny a blízké, kteří s Vámi sdílejí každodenní starosti i radosti, které k práci zastupitelů patří.

V tomto nelehkém období spojeném především s hrozbami nákazy koronavirem a jeho negativními dopady jsou vztahy a kontakty mezi lidmi vystaveny některým dalším složitostem, a proto také v některých ohledech rostou nároky na činnost ve veřejném sektoru.

Rádi bychom Vám aspoň tímto způsobem vyjádřili podporu ve Vaší práci, a zároveň chceme věřit, že i nadále budeme naši spolupráci koordinovat a rozvíjet.

Budeme rádi, když nám dále budete sdělovat svoje poznatky z činnosti i působení ve Vašich městech a obcích.

Věříme dokonce tomu, že pro Vás působnost pod hlavičkou politického hnutí OMMO má stále smysl a že stávající nesnáze překonáme. O zkušenosti bohatší pak budeme dále usilovat také o propagaci našeho hnutí v dalších obdobích, abychom dokázali rozšířit řady sympatizantů a podporovatelů OMMO.

Děkujeme s přáním všeho dobrého Vám i Vašim blízkým,

zdraví, osobních i pracovních úspěchů,

a především odolnosti v současných nelehkých podmínkách

roku 2021

Hana Svobodová

předsedkyně politického hnutí OMMO, v. r.