Přečetli jsme a můžeme se smát... „Vždycky říkali, že courám z jedné strany do druhé,“ říká mostecká politička Alena Dernerová

28.03.2024
A zároveň vám nebylo podezřelé, že Zelenka je podnikatel a že financuje kampaně těchto stran, které se tak mohou dostávat do střetu zájmů? 
Tak se podívejte na celostátní politiku, kdo co financuje. Když jsme zde chtěli něčeho docílit, tak do toho Jirka Zelenka asi musel nějakým způsobem vstoupit. Ale jeho myšlení mi přišlo takové realistické a normální. Mně nikdy nepřišlo, že by si chtěl pro sebe něco ukrást. Nevím, do toho zákulisí jsem neviděla, ale vždycky jsem do toho šla s myšlenkou něco udělat pro lidi a snažit se měnit poměry. Když se pak dostanete do kolizní situace s vlastním já a morálkou, tak buď musíte hlasovat proti tomu, co je z vaší strany neetické, nebo musíte ze strany odejít.  
https://a2larm.cz/2024/03/vzdycky-rikali-ze-couram-z-jedne-strany-do-druhe-rika-mostecka-politicka-alena-dernerova/

Je to snad víc než hloupost, co zdobí tato vyjadřování. Možná i strach a pocit "dětské hračky", jež se jí skrze praxi mohla tahle politická štace jevit, a vlastně stále jeví. Zároveň někteří oborově příslušní a podobní časem propadají pocitu "božského komplexu", v jehož duchu nic pro ně není nemožné... Jenže! Bůh byl údajně jeden, jen lidí je na něj nějak moc a skoro každý z nich má pocit, že by mohl být jako on.