Něco pro pobavení, např. rozhovor s předsedou komunistů

05.08.2019

Najít jej můžete na   https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/614061/komunista-filip-o-bohaci-babisovi-jednam-s-nim-nejsem-hlupak-a-jeho-majetek-respektuji.html . Dovolím si totiž dodat, že tzv. jediný český deník Haló noviny by některé informace v něm zřejmě neunesl... Možná spíš není třeba jejich charakterem rozrušovat již tak rozrušenou členskou základnu KSČM.

A pak, zbyde-li Vám odvaha, jej začít číst a snad i dočíst. Dozvíte se např., že tenhle předseda v tento čas, a jak s oblibou komunisté uvádějí, páté, dnes už i šesté nejsilnější strany říká: 

"Nemluvím o Andreji Babišovi jako o podnikateli, jednám s ním jako s předsedou politického hnutí. Respektuji článek 11 ústavy o vlastnictví, nechci ho zpochybňovat. Někdo tu vyhrál volby, má podporu a nejsem hlupák, abych nejednal s vítězem voleb!"


Je dobře, vnímá-li vinutí své a potažmo KSČM kolem oligarchy tímto způsobem a pokřik, který čas od času tahle strana účelově spouští do éteru, když hovoří o "rozkradených miliardách po r. 1990, podvodech a jejich aktérech... apod.". 

Panu předsedovi doporučím také na těchto stránkách uvedenou knihu   https://www.hnutiommo.cz/l/nejen-pro-prazdninove-cteni-doporucuji-cas-oligarchu-jejich-sluhu-a-nepratel/  pod názvem Čas oligarchů, jejich sluhů a nepřátel. Pokud by třeba pan předseda neměl čas, mohl by mu z této knihy udělat některý z jeho asistentů - ať už placený či neplacený - jazykem jeho doby tzv. svodku. Určitě se mu některé informace z ní hodí. A možná se také pobaví v tento stále ještě dusný letní čas.

Mohu říci, že člověku se po přečtení takových informací hned lépe dýchá a obraz "světlých zítřků" svěcených páně Filipovými včerejšky je tak tak nějak jasnější a barvitější.

/HS/