Kandidáti OMMO v Mostě

18.08.2022

Představujeme se vám jako ti, co se rozhodli účastnit procedury nejen "volit, ale být i voleni". Nejsme až tolik naivní a známe své meze i možnosti, navíc v již zmíněných mosteckých podmínkách. Až budete příp. slyšet něco o našem amatérismu, drzosti, ubohosti apod., vězte či ne, že takto argumentují ti, co mají, jak se říká, tolik "másla na svých hlavách", že v tomto tropickém období to s nimi dělá opravdu divy... Škoda snad toho másla! 

Jinak představujeme řádně registrovaný politický subjekt, jeho program a určitě i záměry spolupracovat jen s těmi, co jim záleží na žádoucích změnách v Mostě, ale nikoliv předem daných "sponzory a podnikatelskými lobby", které již několikáté volební období podporují zdejší opakovaně vládnoucí politická (prý i nepolitická) uskupení a jejichž rádoby participace spočívá např. v rodinami rozparcelovanými pozemky, předem dohadovanými zakázkami či nároky osob či skupin osob odvíjejících se od tzv. místního mosteckého společenského žebříčku. Apropós, a víme také, že např. KD REPRE stále čeká, čeká!

No, a pokud vás až tolik iritujeme, existuje řešení, prostě to nečtěte a nenechte se námi ovlivňovat. Ale chápeme a víme, jak je to s tím broukem v hlavě?! A Vy to jistě víte taky.

Ostatním mezi námi a s námi děkujeme za případnou voličskou přízeň.