"Hrdinové" Ústeckého kraje...

12.07.2021

Už snad vládli na Ústecku skoro s každým, dokonce si potykali, jmenovitě tento pán, Bronislav Schwarz, se "soudruhy z KSČM, a ruka ruku myla". 

Jak také, lze si počíst mj. také v tomto textu...   https://www.seznamzpravy.cz/clanek/exposlanec-ano-si-prisvojil-statni-prispevek-tvrdi-souperi-soud-to-potvrdil-169490#utm_content=ribbonnews&utm_term=Schwarz&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Abychom byli objektivní: trochu mě po všech těch eskapádách v hnutí Severočeši.cz baví ty akcenty o "osobním přátelství" paní senátorky Dernerové s těmi od Severočeši.cz, a to přes všechny nešvary (říkejme tomu zatím obezřetně), co tohle hnutí, a v osobě páně Schwarzovy opakovaně, provází... A protože "navzdory básník zpívá" a paní senátorka stále jistě bojuje proti korupci, je zajímavé, že se jí to "daří" pokaždé - v případě Severočeši.cz - právě s těmi, co jsou na tu korupci "nejvíce chytlaví"... Ale možná je to "umění boje proti korupci hodně, ale hodně hluboko skryto", a v ČR je lepší býti korumpován a tvrdit, že býti pragmatický/-ou se prostě vyplácí více. 

P. S. bohužel., musím dát zatím za pravdu těm, co tzv. hrdě bojují s korupcí, nejlépe další korupcí. Nakonec..., koukněme se na naše dnešní mocenské elity, že!