Děkujeme tímto všem, co s námi i nadále zůstávají, a dokonce hodlají pokračovat

02.01.2020

přejeme všem členům a sympatizantům OMMO do míst, kde působí vše dobré a snad i lepší. Hodně zdaru v osobním i profesním životě. To vše v prostředí blízkých, přátel i známých... Zvláštní přání a podporu posíláme tímto do Jirkova... Držíme palce a přejeme sílu v nelehké životní zkoušce

Děkujeme za dosavadní spolupráci kolegům a kolegyním v Bakově nad Jizerou, Třeboni a Újezdu u Brna. Kolegovi do Lomu ať vydrží. A směrem do Lužice doufáme, že jim spojení se značkou OMMO příliš neublížilo... V Mostě pak situaci vnímáme jako "stále jasnou", což víme a některým snažením se proto nedivíme... Jen ta režie či režiséři pořád tak nějak nečtou scénář, resp. tento absentuje, a aktéři se stále nemění. Ti, co fyzicky ano, duchem zůstávají stejní, podobní tedy určitě. 

A co dál...? No, přeci..., začne se psát rok 2020. Budeme o rok starší, budeme doufat, věřit, snad i pochybovat, a možná dokonce i rozumět. Ještě větší úsilí však bude stát to vykročení z davu a čelit některému nepohodlí, z něhož často nezbývá než pocit, že snad to všechno mělo a má nějaký smysl. 

P. S. A nevěřte příliš tomu, co se říká, že "Jak na Nový rok, tak po celý rok"... Za tu změnu to vždy stojí. No, dobře tak "skoro vždy".

Vše dobré v novém roce.

H. Svobodová