M. Bayerová: VOLEBNÍ AKT JE OBČANSKÉ PRÁVO

Marta Bayerová, lídr kandidátky OMMO ve Znojmě ve svém "znojemském" OKÉNKU sděluje občanům, voličům:

 

Vážení občané, vyzývám vás, nebuďte znechuceni situací po parlamentních volbách a jděte volit v pátek 15. října 2010 od 14.00 hod. do 22.00 hod. a v sobotu 16. října 2010 od 8. 00 hod. do 14.00 hod. své zástupce na znojemskou radnici.

Zvažujte pečlivě, koho chcete, aby po další čtyři roky zastupoval vaše zájmy a pomáhal vám řešit vaše problémy. Jsem lídrem i přes svou politickou příslušnost na kandidátce nového subjektu "OMMO". V sérii "Okének" ve Znojemských listech jsem se snažila veřejnosti vysvětlit, s kým a proč bojuji.

Jenže podstatné je, že nebojuji za sebe, ale za mladé a schopné lidi, kteří se chtějí podílet na dalším rozvoji města Znojma.  A nedostali šanci nikde jinde než v "OMMU". Proto vás, vážení občané a voliči prosím, nedávejte preferenční hlas Martě Bayerové, ale "zakřížkujte čtvereček u celé kandidátky OMMO" s volebním číslem    3!!!

Chcete -li volit Martu Bayerovou, volte 31 kandidátů na kandidátce hnutí OMMO. Tito lidé se nesnížili k tomu, aby do schránek vhazovali UPOZORNĚNÍ - nevolte jinou stranu a jiné kandidáty, protože nejsou podporováni naší stranou.

To není čestné a rovné jednání. Jde o maření voleb a podporování spekulace.

Pojďte volit!