Kandidáti OMMO s občany Lomu

24.09.2010 22:50

Kandidáti OMMO pozvali občany Lomu na jednu ze svých předvolebních akcí. Několik desítek občanů si přišlo poslechnout, podívat se a pobesedovat s kandidáty na parkoviště před bývalou školkou. Jiní postávali na protějších chodnících nebo vyhlíželi z oken domů, další, nikoliv bez povšimnutí procházeli kolem. Akce byla ozvučena vlastní aparaturou. Pozdravil ji a zahájil lídr lomské kandidátky Marian Dancso, který s dalšími kandidáty - např. Pavlem Broulem, Jitkou Tichou, Jitkou Mincérovou, Alešem Fraňkem, Martinem Krausem, Adélou Šindelářovou a dalšími setkání připravovali. Přítomni byli také zástupci z Mostu - lídr mostecké kandidátky a nezávislý kandidát do senátu Vlastimil Balín, kandidáti Petr Frőhlich a Lenka Kőhlerová. V. Balín shrnul některé společné záměry kandidujících napříč místy, kde má OMMO své kandidátky - podíl občanů na rozhodování, lepší informovanost atd. M. Dancso zdůraznil některé programové body OMMO v Lomu - osadní výbor, čistota města a jeho vzhled, bytová problematika a bezpečnost.

Opět mezi návštěvníky, zejména dětskými "vítězily" balónky s logem OMMO. Vzlétnout se sice nepodařilo, ale na druhou stranu, problémy lidí, což je stále zřejmější, bude třeba řešit právě tady na Zemi.

Přišlo vhod i malé občerstvení. Za pomoc při přípravě akce patří všem poděkování.

Takže zase příště...

P. S. Třeba podotknout, že jsme nemuseli mít žádné obavy z "neočekávaných událostí", neboť nad námi sem tam spočinulo bdělé oko Policie ČR.