Téma: participativní rozpočet

Vážení návštěvníci,

  • možná stejně jako my i Vy hledáte odpovědi na některé aktuální otázky související s dnešním vývojem společnosti. Přemýšlíte o odpovědích nebo řešeních problémů spojených s organizací, řízením, ale i politikou obecně, vládnutím, správou i samosprávou, vlastnickou problematikou apod.
  • v čísle 23/2012 INFO OMMO info_ommo_23_31032012.pdf jsme přinesli stručnou charakteristiku jednoho z dnes diskutovaných a také již realizovaných témat - tzv. participativní rozpočet. Už jsme zde o něm psali také stručně v zamyšlení např. https://www.hnutiommo.cz/news/participativni-rozpocet-v-cr-inspirace-a-aplikace/. Akce jsme se osobně účastnili.
  • Protože udržujeme min. informativní kontakt se zástupci Alternativy Zdola, která nám ochotně poskytla tyto informace Co je to participativni rozpocet_uvod.pdf (88,5 kB).
  • Rádi bychom toto na téma znali např. Vaše názory. Inspirací Vám může být právě alespoň orientační výše vložený text Co je... Vkládáme tedy diskuzní prostor pro vyjádření Vašich názorů na toto téma.
  • Své podněty můžete adresovat nejen do diskuze, ale i na hnutiommo@hnutiommo.cz.

Diskusní téma: participativní rozpočet

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek