Proběhlo setkání kandidátů OMMO s občany Mostu

27.09.2014 16:56

Za poněkud "nejasného" počasí vyvrcholily v ranních hodinách přípravy kandidátů OMMO na setkání s občany Mostu v prostorách parkoviště u parku Šibeník. Přes poněkud rozpačité první kroky - sobotní rána má asi v oblibě každý po svém... - se přípravné práce přeci je rozběhly a areál se brzy plnil nejen kandidáty, ale i občany, kteří na akci zašli cíleně anebo třeba jen ze zvědavosti, když procházeli kolem.

Setkání jsme využili k představení přítomných kandidátů, k rozhovorům, k prezentaci programu OMMO, ale i zábavě a hrám, např. s modely autíček a letadel, což lákalo zejména malé zvědavce. Speciální dík patří kandidátům - panu Jaroslavi Saskovi a paní Lence Jandové - kteří se více než 2 hodiny věnovali malým dětem, které, ať už z Dětského domova v Mostě nebo s rodiči, využily možností soutěžit a hrát si, což bylo plně v režii obou uvedených kandidátů. Děti čekaly sladké i věcné odměny. 

Představeni byli všichni přítomní kandidáti, sami o sobě a svých záměrech pověděli vždy pár slov účastníkům akce. O hlavních bodech programu promluvil a akci moderoval V. Balín. Slovo mluvené bylo doprovázeno hudební produkcí pana Mariana Hodka, také kandidáta za OMMO v komunálních volbách v Mostě. I jemu samozřejmě děkujeme za ochotu a nasazení, s nimiž přispěl k celkovému oživení setkání. 

Za bezchybnou obsluhu a fungování stánku s občerstvením děkujeme další kandidátce paní Janě Peřinové a jejímu mladému doprovodu z řad dalších kandidujících za OMMO. Dále panu dr. Mayerovi, který pomohl s částí zajištění občerstevní, a představil zejména dětem něco z vlastní zájmové činnosti v podobě hada ze svého terária. 

Paní Ing. Marcele Stütz (kandidátce OMMO) a jejím spolupracovnicím (také z řad dorostu DD v Mostě) děkujeme za mj. vzorně zvládané menší ratolesti, které se na akci přišly podívat a využily ji ke hraní a dovádění po celou dobu trvání. 

Byli jsme taktéž podpořeni krátkým zastavením z řad Policie ČR, která se mj. setkala také se vým kolegou, kandidátem OMMO panem Bc. Zdeňkem Drexlerem.

Připomenu také nezbytnou dodávku energie prostřednictvím elektrocentrály, kterou poskytl lídr kandidátky OMMO pan Leoš Vaněk.

Dík patří zkrátka všem, kteří se na akci OMMO podíleli a byli ochotni nést svůj díl přípravy a odpovědnosti, aby se vše vydařilo co nejlépe.

Občané, kteří na setkání zavítali, se mohli seznámit s programem OMMO, s jeho kandidáty, prostě si třeba jen tak promluvit o tom, co je zajímá anebo jsou jen zvědaví, oč tu běží. Dle reakcí lidí lze usuzovat, že každý si názor jistě udělal, nikdo však neodmítal, pokud byl osloven, aby si kandidáty OMMO vyslechl.

Přestože jsme realisté, věříme, že se podařilo a podaří směrem ke komunálním volbám část Mostečanů přeci jen oslovit a že čestně obstojíme v konkurenci, která je jinak velmi nerovná, zejména s ohledem na investované finanční prostředky. Možná však už některým začíná docházet, že miliónové předvolební kampaně ještě nezaručují kvalitu myšlenek a personální nabídku na některých kandidátkách.

Kandidáti OMMO jsou veskrze nadšenci, kteří stejně jako většina lidí v Mostě a okolí by rádi o správě svého města, obvodu i v místě svého bydliště rozhodovali s větší vlastní zainteresovaností a předveším kontrolou, nač a komu jdou finance na různé investiční akce a zda je možné věci ovlivňovat přímo či opravdu jenom např. v pořadníku důležitosti svého občanského nebo profesního postavení, což navíc určuje ten nebo onen politik nebo jemu spřátelená firma. 

Volbou kandidátky OMMO pod volebním číslem 2 volíte občany, kteří chtějí politiku také na komunální úrovni více zpřístupnit těm, včetně Vás, o nichž se velmi často rozhoduje, ale už se jim neříká CO, JAK a PROČ musí být právě tak. OMMO má programovou představu, jak to změnit také ve Váš prospěch.

Fotogalerie následuje pod tímto textem.

/hs/

 

Fotogalerie: Proběhlo setkání kandidátů OMMO s občany Mostu

Záznamy: 1 - 12 ze 48
1 | 2 | 3 | 4 >>