OMMO v Lomu děkuje všem, kteří nás v komunálních volbách 2014 podpořili svým hlasem

Musím uznat, že žádný závratný úspěch to pro nás, kandidující za OMMO není, ale podařilo se nám obhájit mandát v Zastupitelstvu města Lomu. Chtěl bych proto zvlášť poděkovat za hlasy a důvěru, které jsem od Vás občanů Lomu obdržel, a tak se mi podařilo mandát pro OMMO udržet.

Jsem stále toho názoru, že mezi kandidáty OMMO bylo a je řada osobností, které během volebního období dokázaly, že se nebojí říci svůj názor a dokázaly ho i veřejně prezentovat. Zejména děkuji za dosavadní spolupráci a podporu paní Aleně Bozetické a paní Jaroslavě Hanzlíkové, které musely, stejně jako já, ustát urážky a vulgarity od končící koalice – zejména zástupců Severočeši.cz, a to v průběhu celého minulého volebního období.

Bohužel musím konstatovat, že síla moci, vlivu a finanční prostředky v podobě např. dárkových poukazů na maso a uzeniny pro seniory u p. Radoše, a samozřejmě také placená letní dovolená z finančních prostředků města v Itálii pro vybrané seniory na voliče zabraly… Nedivím se, že část občanů na to slyší. Jen mě znepokojuje, že tím vlastně stvrdili způsob dosavadního arogantního, nevybíravého a často nekompetentního způsobu vládnutí v Lomu. Dali „zelenou“ pokračování této formě vládnutí. Budou tedy zřejmě muset mlčet a sdílet příp. pokračující nešvary, budou-li se dít jim a příp. v jejich okolí.

Za celé minulé volební období jsem tuto politiku vládní koalice v Lomu kritizoval. Stejně tak, budu vystupovat i v následujícím volebním období. Určitě nebudu podporovat mrhání a bezbřehé utrácení veřejných prostředků, které by měly sloužit pro potřeby našich občanů a zlepšení kvality života většiny v Lomu. Nepodpořím klientelistické praktiky a od těch, co si své příznivce „kupují“ nebo je zastrašují.

Budu se snažit dle svých sil a možností, a věřím, že ne sám, aby se OMMO v Lomu udrželo v povědomí veřejnosti a dokázalo upozorňovat na to, co by občany v Lomu poškozovalo. Zároveň se nebráním konstruktivní spolupráci na tom, co život občanů Lomu zlepší a pomůže řešit jeho problémy. To byl a zůstává programový záměr OMMO v Lomu.

Marian Dancso, zvolený zastupitel za OMMO v Lomu pro období 2014 - 2018