Na návštěvě u přátel: V Bakově nad Jizerou to „stále žije“

18.05.2017 20:41

Naše pravidelné výjezdy do Bakova nad Jizerou se pomalu stávají tradicí. Také dnešní návštěva, která mířila ke kolegům do Bakova, se uskutečnila jednak jako „plánovaná“, a také z důvodů přátelsky nastavených vztahů. Na nich společně pracujeme od r. 2014, kdy se nám podařilo navázat se zástupci místních občanů a především uskupením dobrovolných hasičů kontakty. Z volebních záměrů, které se kolegům z Bakova podařilo završit volebním úspěchem v komunálních volbách v r. 2014, o jehož úročení průběžně informujeme také na www.hnutiommo.cz, se postupně vyvinuly přátelské kontakty na osobní úrovni. A protože se kolegům daří práce v zastupitelstvu, včetně úspěšného naplňování volebního programu za OMMO, byla naše cesta do Bakova vedena také záměry o tom probrat příp. východiska pro komunální volby v r. 2018.

Do Bakova jsme přijeli před obědem – tímto děkujeme za velmi dobré občerstvení – a sešli jsme se zástupci sympatizantů OMMO i dobrovolných hasičů. A také tak trochu nahlédli do „zákulisí“ chystaného sobotního (20. 5. 2017) slavnostního předání „super“ výkonného hasičského vozu zn. Scania tamějšímu sboru dobrovolných hasičů. Exkurzi jsme provedli na místě a všem zainteresovaným i znalcům hasičské techniky lze doporučit, neboť jde o skutečně vybavené a na zásahy připravené vozidlo.  /vlastní foto vozidla Scania/

Ze setkání mj. vyplynulo, že kolegové z Bakova nad Jizerou velmi vážně zvažují kandidování za OMMO také v dalších komunálních volbách v r. 2018.

Speciální poděkování posíláme již tradičním „hostitelům“ paní Jaroslavě Čermákové, Jiřině Horejšové, paní magistře Evě Ernestové a pánům Václavu Grünwaldovi, Vladimíru Šléglovi a veliteli zásahové jednotky Štěpánu Dvořákovi.

Přejeme kolegům i všem místním dobrovolným hasičům úspěšnou realizaci sobotní (20. 5. 2017) slavnostní akce. A jsme i nadále připraveni spolupracovat v příštím volebním období, stejně jako realizovat další přátelská setkání ať už v Bakově nad Jizerou nebo v Mostě.

/hs/

/OMMO na setkání zastupovali J. Saska, 2. místopředseda, V. Balín, jednatel a H. Svobodová, předsedkyně/