Marian Dancso, lídr kandidátky OMMO: Občané, volte změny, na nichž se musíte podílet právě Vy

12.10.2012 11:49

Dnešní den je výjimečným, volebním dnem. Jsem o tom přesvědčen ne proto, že kandiduji, ale proto, že si myslím, že „právo volit“ je velmi významným právem, nás občanům. Dokonce se za něj svého času velmi urputně bojovalo. A jsme toho názoru, že bychom je dál, i proto projevené úsilí, měli brát velmi vážně a odpovědně.

Dnes od 14. 00 hod. se otevřou volební místnosti a my budeme mít opět šanci rozhodnout, kdo bude hájit naše zájmy, ať už na úrovni kraje či v senátu.

Stejně tak, jako i jiné politické subjekty, se i naše hnutí OMMO – „Občané městu, město občanům“ uchází o Vaši přízeň, a to pod číslem 1.

Hnutí OMMO jde do voleb s jednoduchým cílem. Být nohama na zemi ve slibech občanům a pokud možno se chovat realisticky a odpovědně. Právě tak je sestaven i náš volební program, kde neslibujeme to, co opravdu splnit nejde, ale vycházíme zejména z potřeb občanů. Více na www.hnutiommo.cz

Děkuji všem kandidátům, že našli odvahu zapojit se do této politické soutěže s námi, protože jedině tak se dá společně pracovat na změnách fungování systému, který nemusí být, a není nikdy dokonalý, měl by však sloužit většině občanů, a o to jde – měnit věci v perspektivě zájmů a potřeb nás, občanů. To však záleží především na nás! Včetně toho, komu chceme a dáme volební hlas. Začněme právě s tím!

Děkuji všem občanům, členům a sympatizantům, kteří nám dají důvěru a své hlasy.