Financování volební kampaně OMMO do KZ Ústeckého kraje

24.09.2012 15:05

Vážení občané, voliči,

protože nám přicházejí, také z médií, dotazy na financování volební kampaně OMMO do krajských voleb, považujeme za vhodné sdělit následující:

  • kampaň OMMO běží v tuto chvíli v rámci Ústeckého kraje. Jde především o její kontaktní formu, čili její realizace se odvíjí od osobního nasazení každého z kandidátů. K dispozici jsou, a dále budou, osobní kalendáříky s fotkou kandidáta pro rok 2013, kalendáříky s bodovou verzí programu OMMO, záložky podobně koncipované a A5 (skládaná) stručná verze volebního programu. Nejsou vyloučeny osobní formy propagace kandidátů v dikci programových záměrů OMMO;
  • pravda, bez lotérií a losování cen, půjde-li občan k volbám a bude-li volit právě toho či onoho;
  • kampaň OMMO je financována výhradně ze zdrojů členů a sympatizantů OMMO. Její výše nepřesáhne 50. 000 Kč .

P. S. Přijde-li někomu tato částka směšná, a my jsme natolik realisty, že si to nejen dovedeme představit, ale také to víme, pak se ptejme: na čem tedy má záležet změna dosavadních a tolik kritizovaných poměrů v této zemi? Má-li kvalita této změny opět záviset na tom, kdo a jak moc si ji dokáže zaplatit... Hm...!

Pak se zeptejme: komu a čemu zase budeme jako občané sloužit a pomáhat k ještě většímu, navíc mocensko-politickému profitu, je-li ten jeho (jejich) ekonomický již nyní v řádech miliónů a výše zajištěn!

A nebuďme naivní, že občanům...

 

Leoš Vaněk, předseda OMMO

Hana Svobodová, 1. místopředsedkyně OMMO