Připravujeme VOLEBNÍ PROGRAM

Vážení občané,

čtenáři

 

  • tuto rubriku budeme postupně doplňovat podle postupujícího charakteru prací nad volebním programem našeho politického hnutí viz podrobněji leták_program.pdf. A také s ohledem na to, jak se nám bude dařit zvyšovat pravděpodobnost naší účasti ve volbách do PS P ČR; 
  • své náměty, poznatky, zkušenosti připojte do diskuze na této stránce, využijte formulář dole na této stránce nebo odešlete na mail hnutiommo@hnutiommo.cz.

Diskusní téma: VOLEBNÍ PROGRAM

téma do programu

zákon o všeobecném referendu, změna volebního zákona do PS PČR
(většinový systém- volby jako do senátu), prvky přímé demokracie

Re: téma do programu

Ano, o některých prvcích přímé demoracie samozřejmě uvažujeme a máme již nyní v polit. programu. S přímými aktivitami však musí jít také ruku v ruce uvědoměla aktivita lidí v duchu jejich participace na správě věcí veřejných, aby se nám z toho nestala anarchie.

Díky za Váš názor.

téma do programu

Zrušení soukromých exekutorů a přenechání vymáhání exekucí soudním vykonavatelům, aby si soukromé společnosti nemohli diktovat kolik sami z exekuce vytěží.

Re: téma do programu

Ano, to může stát za úvahu, i když to už v režii soudních vykonavatelů vlastně probíhá. Šlo by možná o přezkum jeho pravomocí a doplnění pravomocí, aby k jiným něž těmto výkonům nedocházelo.

dopřesnění viz titulek

Jde totiž o celostátní verzi programu, jak je uvedeno výše a ta je předmětem této debaty. Tímto je dán prostor k názorům a námětům, aby bylo zřejmé a my chceme znát, čemu občané přikládají a jaký význam a jaký mají na který problém příp. názor na řešení.

Kde je ten program?

A kde je ten volební program?

Re: Kde je ten program?

Ten volební, resp. ony náměty jsou právě předmětem také třeba Vašich námětů a názorů, co by mohl nebo měl obsahovat. Takže máte-li co říci, neváhejte a svůj názor, námět vložte. Děkujeme

Přidat nový příspěvek

Pošlete nám své náměty a postřehy do celostátního vol. programu