Třeboňští na návštěvě v Mostě a okolí

06.09.2015 15:14

Na návštěvě Mostu a jeho přilehlého okolí pobývali 5. 9. 2015 zastupitelé za Stranu zelených a OMMO společně se sympatizanty.

Není jistě žádným tajemstvím, že OMMO působí společně se členy SZ v Zastupitelstvu města Třeboně. Stalo se tak po vzájemné dohodě o společné kandidátce, na základě velmi dobrého zvládnutí volební kampaně, včetně trpělivé práce jednotlivců, což se podařilo zúročit volebním výsledkem v loňských komunálních volbách 2014.

Za zastoupení OMMO v tomto společném působení je možné říci, že jsme rádi, že se spolupráce daří a je zájem v ní pokračovat i do budoucna.

Také zástupci OMMO již uskutečnili několik návštěv v Třeboni a jejím okolí. Vždy s velmi pozitivními ohlasy nejen subjektivního, ale také objektivního charakteru. Kromě přírodních dominant tohoto jihočeského města, je vidět také zájem a práce lidí, aby si udrželi a vylepšili své přirozené, a samozřejmě sociálně kulturní prostředí.

Po vzájemné dohodě jsme požádali své kolegy z Třeboně, aby navštívili také mostecký region, aby si na základě vlastní zkušenosti udělali obrázek o jeho prostředí a životě lidí v něm.

K návštěvě došlo, jak jsme již informovali, 5. 9. 2015 v pětičlenné skupině zástupců z Třeboně. Rádi jsme přivítali dr. Vopátka (SZ) a jeho kolegy a nabídli jsme jim snad zasvěcený výklad s doprovodem na některá místa Mostu a jeho okolí.

Jsme rádi, že kolegové z Třeboně souhlasili s návštěvou a uvažují také o termínu té další, aby se kontakty i podněty dařilo dále rozvíjet.

Ani OMMO nechce zůstat pozadu a do Třeboně se jistě vypraví také další členové a sympatizanti z Mostu a okolí.

Děkujeme za návštěvu a přejeme našim kolegům, sympatizantům OMMO hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

 

Za vedení OMMO:

Leoš Vaněk

V. Balín

M. Dancso

H. Svobodová

Diskusní téma: Třebonští na návštěvě v Mostě a okolí

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek